تبلیغات
دل داده ولایت - سردار شهید حاج احمدکاظمی به روایت تصویر

دل داده ولایت
 

شهید احمد کاظمی هر جا که پای جهاد علیه ظلم به وسط می آمد، تمام قد حاضر می شد و زندگی اش را صرف آن می کرد. از نبرد در جنوب لبنان تا درگیری با ضد انقلاب در کردستان و مقابله با راتش رژیم بعث. پس از جنگ نیز سرباز فداکار ولی فقیه زمان بود.

خبرگزاری فارس: سردار شهید حاج احمدکاظمی به روایت تصویر

به گزارش گروه «حماسه و مقاومت» خبرگزاری فارس، سردار شهید حاج احمد کاظمی در ۲ مرداد ۱۳۳۷ در نجف آباد اصفهان به دنیا آمد. وی در سن ۱۸ سالگی، پس از تحصیلات دوره دبیرستان......


به مبارزین در جبهه‌های جنوب لبنان پیوست. احمد کاظمی با پیدایش جرقه های انقلاب اسلامی به مبارزه علیه رژیم ستم شاهی پرداخت و در بیست و سومین بهار زندگی خود، در اوایل سال 59 به کردستان رفت تا با رزمی بی امان، دشمنان داخلی انقلاب را منکوب نماید.

مقام معظم رهبری - رهبر - خامنه ای - بسیج - جنبش سبز - سبز - سبز خامنه ای bbc صدای آمریکا
همچنین احمد کاظمی پس از آغاز جنگ تحمیلی با یک گروه ۵۰ نفره در جبهه‌های آبادان حضور یافت و در برابر اشغالگران عراقی ایستاد. حضور مستقیم وی در خط مقدم جبهه باعث شد از ناحیه پا، دست، و کمر بارها مجروح گردیده و یک بار نیز انگشت دستش قطع شود.
مقام معظم رهبری - رهبر - خامنه ای - بسیج - جنبش سبز - سبز - سبز خامنه ای bbc صدای آمریکا
وی پس از جنگ به تحصیل پرداخت و مدرک کارشناسی خود را در رشته جغرافیا و کارشناسی ارشد را در رشته مدیریت دفاعی گذراند و موفق شد دانشجوی دکتری در رشته دفاع ملی گردد. کاظمی به علت کفایت و شجاعت از سوی آیت‌الله خامنه‌ای ۳ مدال فتح دریافت کرد. تا اینکه در 19 دی ماه بر اثر سانحه هوایی به دوستان شهیدش پیوست.
مقام معظم رهبری - رهبر - خامنه ای - بسیج - جنبش سبز - سبز - سبز خامنه ای bbc صدای آمریکا
برای دیدن تصاویر شهید احمد کاظمی اینجا را کلیک کنید.

مقام معظم رهبری - رهبر - خامنه ای - بسیج - جنبش سبز - سبز - سبز خامنه ای bbc صدای آمریکامقام معظم رهبری - رهبر - خامنه ای - بسیج - جنبش سبز - سبز - سبز خامنه ای bbc صدای آمریکامقام معظم رهبری - رهبر - خامنه ای - بسیج - جنبش سبز - سبز - سبز خامنه ای bbc صدای آمریکا

طبقه بندی: شهید و شهداء، 
برچسب ها: شهید، شهید احمد کاظمی،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 22 دی 1390 توسط یاسر پایمرد
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک