تبلیغات
دل داده ولایت - مدافعان ولایت در عرصه انتخابات حضور فعال داشتند

دل داده ولایت
 
فرمانده سپاه فجر فارس:

مدافعان ولایت در عرصه انتخابات حضور فعال داشتند

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: عاشقان ولایت و رهبری بر اساس وظیفه شرعی وارد عرصه‌ انتخابات شدند.

به گزارش  شیرازه، غلامحسین غیب پرور در مراسم گرامیداشت شهدای عملیات والفجر 10 و یاد و خاطره شهید مجید سپاسی اظهار داشت: استکبار بر این باور بود که حضور واجدان شرایط در انتخابات 40 درصد است، که شرکت بالای 60 درصدی امت همیشه در صحنه انقلاب اسلامی نشان از پوچ بودن تحلیل‌های نادرست آنان دارد.


وی با اشاره به اینکه ماجرای 12 اسفند را نباید به نفع خود برداشت کرد، افزود: حضور حداکثری اقشار جامعه در انتخابات نشان داد که انقلاب اسلامی دارای پشتوانه قوی مردمی است.

فرمانده سپاه فجر فارس تصریح کرد: شهدای عملیات والفجر 10 رشادت‌های فراوانی را در دفاع از میهن اسلامی نشان دادند و زیر چتر امام راحل، ولایت را در تاریخ ماندگار و جاودانه کردند.

استاندار یزد نیز در این مراسم طی سخنانی در مورد فضائل اخلاقی امام راحل گفت: اگر اخلاق امام در حوزه‌های نظری و عملی الگو و هدایت‌گر نبود، شهیدان محراب دستغیب، مدنی و صدوقی در برابر عظمت وی زانو نمی‌زدند.

محمد فلاح زاده بیان داشت: برای تبیین افکار و اندیشه‌های امام راحل باید کتاب‌های معظم‌له در مراکز علمی و آموزشی تدریس شود.

وی اضافه کرد: در دوران دفاع مقدس، سرداران دلیر، شجاع و رزمندگان گمنام برای تحقق خواسته‌های الهی حضرت امام جان خود را فدای اسلام و رهنمودهای بنیانگذار انقلاب اسلامی کرده‌اند.

فرمانده سابق لشکر 19 فجر بیان داشت: شهیدان چرایی را به ما آموزش داده و باید چگونگی شهید شدن را برای نسل‌های آینده در محافل علمی، اجتماعی و آموزشی تدریس کنیم.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: رزمندگان اسلام به ویژه شهدای انقلاب اسلامی برای تحقق یاد و خاطره ارزش‌های دوران دفاع مقدس باورهای خود را در قالب اتحاد با امام، کفرستیزی، ترویج فرهنگ عاشورایی، تلاش در عرصه جهاد اقتصادی، تولید و توزیع در تمام  ارکان نظام نهادینه کرده‌اند.

در پایان این مراسم به رسم یاد بود به خانواده شهید مجید سپاسی لوح یاد بود اهدا شد.

طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: انتخابات،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 22 اسفند 1390 توسط محمد مهدی هاشمی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک