تبلیغات
دل داده ولایت - مذاکره با آمریکا از نظر جامعه روحانیت مبارز محکوم است

دل داده ولایت
 
در نشست شب گذشته و در واکنش به اظهارات هاشمی مطرح شد
مذاکره با آمریکا از نظر جامعه روحانیت مبارز محکوم است

خبرگزاری فارس: سخنگوی جامعه روحانیت گفت: در نشست شب گذشته، اظهارات اخیر آقای هاشمی رفسنجانی مورد اشاره قرار گرفت. جامعه روحانیت مبارز هر گونه مذاکره با آمریکا را محکوم می‌داند و معتقد است، تصمیم‌گیری باید با نظر مستقیم رهبر معظم انقلاب انجام شود.

خبرگزاری فارس: مذاکره با آمریکا از نظر جامعه روحانیت مبارز محکوم است

حجت‌الاسلام  احمدسالک سخنگوی جامعه روحانیت مبارزه در گفت‌و‌گو با خبرنگار احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری اولین جلسه شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارزه در سال جدید اظهار داشت: این نشست با حضور آیت الله مهدوی کنی دبیر کل جامعه روحانیت مبارز و اکثریت اعضای شورای مرکزی شب گذشته برگزار شد و طبق روال گذشته در ابتدا مهمترین اخبار داخلی و خارجی مورد اشاره و تحلیل قرار گرفت.


وی گفت: از جمله مباحثی که در این نشست مطرح شد موضوع استیضاح وزیر کار و انتصاب آقای مرتضوی به عنوان رئیس سازمان تامین اجتماعی بود که جامعه روحانیت معتقد بود باید در انتصاب مدیران به شاخص‌های لایحه خدمات کشوری توجه شود.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: از جمله مسائل مطرح دیگر در این نشست ابعاد سناریوی جنگ اقتصادی آمریکا و غرب علیه کشورمان بود که از جنبه‌های مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت. بنابراین اعضای جامعه روحانیت مبارز تاکید کردند که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

سالک در ادامه با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب تاکید مسئولان ذیربط مشکلات و موانع مهم را برطرف کرده و بستر‌های لازم را برای تحقق این شعار استراتژیک به خوبی فراهم کند.

وی گفت: از جمله مهمترین مسائلی که در این نشست مطرح شد دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی و مسائل جاری مربوط به جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری انقلاب اسلامی بود. 

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز افزود: در این نشست با بررسی جوانب مختلف اقدامات صورت گرفته در دور نخست انتخابات تاکید شد که اقدامات و تصمیمات مرحله اول باید در مرحله دوم نیز ادامه یابد و کارها با انسجام و وحدت به پیش برود.

سالک گفت: جامعه روحانیت مبارز از آحاد مردم و به خصوص روحانیت معظم درخواست دارد در دور دوم انتخابات در صحنه حضوری پرشور داشته باشد تا شاهد مجلسی کار آمد و در راستای اهداف انقلاب اسلامی و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب باشیم.

سخنگوی جامعه روحانیت در خاتمه خاطرنشان کرد: همچنین در نشست شب گذشته،اظهارات اخیر آقای هاشمی رفسنجانی نیز مورد اشاره قرار گرفت ، لذا جامعه روحانیت مبارز تاکید دارد که هر گونه مذاکره با آمریکا و مستکبرین عالم را محکوم می‌داند و معتقد است هر گونه تصمیم‌گیری باید با نظر مستقیم رهبر معظم انقلاب انجام شود.

طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: مزاکره، هسته ای،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 23 فروردین 1391 توسط یاسر پایمرد
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک